Viaggio in Islanda

Ma 2018. április 21., szombat, Konrád és Zelmira napja van. Holnap Csilla és Noémi napja lesz.
 Versenyeredmények a Beethoven Általános Iskolában

Az elmúlt időszakban is szép számmal voltak versenyek, melyeken tanulóink a következő eredményeket érték el: A Regösök húrja elnevezésű  országos szavalóversenyen:

Boriszov Tímea 8. osztályos tanulónk szavalatával ezüst oklevelet szerzett , míg Herlinger Kata 8. szintén 8.osztályos diákunk bronz oklevéleben részesült.

A megyei Szép Magyar Beszéd versenyen 7-8. évolyamon Vajda Róza I. Szilágyi Anna Virág II. helyezést értek el.

5-6. évfolyamon  Pákozdi Zétény  II. helyezést ért el.

A Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei fordulójában  Vida Péter 8. osztályos tanulónk 8. helyezést ért el.

A Névadónk hava területi matematikaversenyen a következő helyezést érték el tanulóink:

Mednyánszky Pál II. Nagy Orsolya III. hely (8. évfolyam )

Nagy Lilla  I. hely (6. évfolyam)

Bódi Véda Ajsa II. hely  ( 5. évfolyam )

Balogh Lili Gréta II.  hely  (4. évfolyam )

Szüts Donát I. hely ( 3. évfolyam )

A Kárpát –medencei  Matekguru elnevezésű  levelezős matematikaverseny  országos döntőjébe jutott csapatával  Bardocz Johanna,  Jáky Blanka, Márkus Csenge Mária, Purcsel Nóra.( 4. évfolyam )

A Százarcú ősz területi rajzpályázaton III-IV. osztályos korcsoportban Balogh Lili Gréta I. helyezést, Radvánszki Benjámin II. helyezést  ért el.

A Szép Magyar Beszéd Verseny iskolai fordulójának eredményei:

5-6. évfolyam

1.Wagner Viola Anna és Pákozdi Zétény Márk

2. Fekete Fanni

3.Izsányi Kata Zonga

7-8. évfolyam

1.Szilágyi  Virág  Anna  és Vajda Róza

2. Boriszov Tímea

3. Kazsimérszky Nóra

különdíj: Iván Mandula és Kis-Blészer Jázmin

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulójának eredménye:

5. évfolyam

1. Wagner Viola Anna

2.Kapu Zsófi

3. Bódi Véda Ajsa

6. évfolyam

1. Tóth Luca

2.Vida Bori

3. Szabó Dorottya

7. évfolyam

1. Kazsimérszky Nóra

2.Jehoda Evelin

3. Szili Mónika

8. évfolyam

1. Vida Péter

2.Keresztesi Dominika

3. Nagy Orsolya

Zrínyi Ilona matematikaverseny iskolai forduló

3. évfolyam

1.Tóth Tímea Boglárka

2. Szüts Donát

3.Szrenkó Rozália

4. évfolyam

1. Purcsel Nóra

2. Bíró Dóra Anna

3.Fischl Emma

5. évfolyam

1. Pálinkás Gergely

2. Bódi Véda Ajsa

3. Kapu Zsófi

6. évfolyam

1. Filipp Anett

2. Hegedüs Máté

3.Bubálik Sára

7. évfolyam

1. Sachs Beáta

2. Pálinkás Panna

3. Kazsimérszky Nóra

8. évfolyam

1.Hegedüs Péter

2.László Luca

3. Nagy Orsolya

 

2017-2018 tanév

van még a nyári szünetig!
 




Időjárás