Viaggio in Islanda

Ma 2021. március 01., hétfő, Albin napja van. Holnap Lujza napja lesz.
A Nagy sportágválasztó

A Nagy Sportágválasztó

A Nagy Sportágválasztó 2 napon át  zajlott  Budapesten , ahová mi az 1. napon látogattunk el  osztályfőnökeinkkel, Márta  nénivel és Zsolt bácsival.

Ennek a programnak az a lényege, hogy minél több sportágat megismerhessünk  és kipróbálhassunk.  Megérkezésünk után csoportokba szerveződtünk, és így fedeztük fel a helyet. Jelen voltak hírességek is, pl. Kiss Gergely vízilabdázó  és Tápai Szabina kézilabdázó. A kajakozástól kezdve a lovagláson át a birkózásig mindenféle sporttal meg lehetett ismerkedni. Legjobban a kenuzást és a birkózást élveztük. Egyik osztálytársunk testvére-Pfeiffer Roland is fellépett a rendezvényen. Nagyon élveztük, hogy hírességek között próbálhattunk ki több száz sportot. A hangulat kiváló volt, a színpadon folyamatosan gyerek és felnőtt  táncosok léptek fel, akik megmozgatták a nézőket,  valamint  híres sportolók meséltek a pályafutásukról. Rengeteg izgalmas és új mozgásfajtával ismerkedhettünk meg. Amikor hazafelé indultunk úgy éreztük, még rengeteg mindent szívesen kipróbálnánk, a látogatásunknak azonban a végére értünk, indulnunk kellett haza. Reméljük, majd jövőre…

6.a és b osztály tanulói

 

2020-2021 tanév

van még az őszi szünetig!
 


  
 

Időjárás