Viaggio in Islanda

Ma 2021. március 01., hétfő, Albin napja van. Holnap Lujza napja lesz.
Állatkerti séta
 Állatkerti séta

A 7. b osztály , kapcsolódva a távoli kontinensek élővilágának tananyagához, az  Állatkertbe tett kirándulást. A busz helyett  a tömegközlekedést választottuk, vonattal, metróval és kisföldalattival utaztunk. Edit nénitől megtudtuk, hogy a „kis” földalattit a millenium évére készítették, sokunk most utazott rajta először. Megérkezésünk után az osztályt több csoportra bontotta Erzsi néni, és a biológia tantárgynak megfelelő feladatokat és témákat  kaptunk. A feladatokra koncentrálva  nagyon sok érdekes, különleges  dolgot tapasztaltunk meg, és a sok nézelődés és jegyzetelés után kellemesen elfáradva érkeztünk haza.

Mátyás Andrea és Tímár Adrienn 7.b

 

2020-2021 tanév

van még az őszi szünetig!
 


  
 

Időjárás