Viaggio in Islanda

Ma 2021. március 01., hétfő, Albin napja van. Holnap Lujza napja lesz.
Énekkarosok a Magyar Népdal Napján
 Énekkarosok a Magyar Népdal Napján

 Idén újra részt vehettünk a Magyar Népdal Napján. Nagy megtiszteltetés, hogy felléphettünk a rendezvényen mindkét napján. Felejthetetlen élmény volt együtt énekelni 450 gyerekkel. A közös éneklés után iskolánk énekkara Tünde néni vezetésével  testvértelepülésünk gyönyörű népdalait adta elő zenekari kísérettel, majd Balázs Árpád Bodzavirág című művét a Bakáts Téri Általános Iskola kórusával együtt énekeltük.

Nagy izgalommal készültünk a második napra is, mert a Martonvásári Fúvószenekar koncertjén is felléptünk, amit a Dankó Rádió is rögzített.

A népzene és a népdal kedvelők körében fantasztikusan telt mindkét nap.

                                                                               Berki Nóra ,Nagy Orsolya, Putnoki Dorina

 

2020-2021 tanév

van még az őszi szünetig!
 


  
 

Időjárás