Ma 2018. július 20., péntek, Illés napja van. Holnap Dániel és Daniella napja lesz.

2017 Áprilisi versenyeredményeink:

Kazinczy- verseny  Dunántúli országos döntő:

Rezessy Júlia Sára 8. évfolyam Arany Kazinczy- jelvény ( tanára: Bottyánné Márkus Olga)

Vajda János területi  szavalóverseny:

Nagy Lázár  3. évf. I. hely ( tanára: Kőrösiné Lőrincz Erzsébet)

Bódi Véda Ajsa. 4. évf. III. hely ( tanára: Filemon Krisztina)

Herlinger Kata 7.  évf. I. hely, Boriszov Tímea  7. évf. II.  hely ( tanáruk: Vasi Krisztina)

Szabó Anna 8. évf.. II. hely ( tanára: Rezessyné Zs. Erika)

TIT Kalmár László matematikaverseny megyei forduló:

3. évfolyam  Jáky Blanka I.hely ,   Bíró Dóra II. hely , Bardocz Johanna III. hely ( tanáruk: Kőrösiné Lőrincz Erzsébet)

Az országos verseny döntőjére meghívást kapott: Jáky Blanka

Keresztúr Kupa területi matematikaverseny:

5. évfolyam ,egyéni :Filipp Anett II. hely,  Nagy  Lilla III.hely ( tanáruk: dr.Cseh Lajosné,Kiss Zsolt)

5. évfolyam csapat: I.hely :Filip Laura, Nagy Lilla, Szekeres Viktor ( tanáruk:dr.Cseh Lajosné, Kiss Zsolt )

Ebben az évben is elhoztuk a Keresztúr Kupa Vándorserleget, mely újabb egy évig gazdagítja iskolánkat!

“Gyors ész hamar kész” területi  matematika csapatverseny

5. évf.: III. hely: Bubálik Sára, Mednyánszky Erzsébet, Filipp  Anett, Szekeres Viktor ( tanáruk: dr.Cseh Lajosné,Kiss Zsolt)

6. évf. V. hely: Sachs Beáta, Kazsimérszky Nóra,Pálinkás Panna, Radvánszki Ábel (tanáruk: dr. Cseh Lajosné)

7. évf. III. hely: Mednyánszky Pál,Boriszov Tímea,Vajda Róza,Szabó Ádám(tanáruk: dr. Cseh Lajosné)

8. évf. I. hely: Hargitai Eszter, Rezessy Júlia , Szabó Anna, Gábor Ákos( tanáruk: dr. Cseh Lajosné)

Rákóczi Kupa angol nyelvi területi verseny:

I.hely  6. évfolyam (csapatban) Boross Kinga, Kiss-Blészer Jázmin, Szundy Anna

I.hely  6. évfolyam (egyéni ) Nagy Alexandra (tanáruk: Gajdó Rózsa)

“Alkoss nekünk, alkoss velünk!”  területi alkotópályázat:

Farkas Levente III. hely  3.a osztály különdíj ( tanáruk: Peregovits Erzsébet)

TRIÁDA matematikaverseny iskolai forduló:

3. évfolyam I. Jáky Blanka II. Szmilkó Zóra Hanna III. Biró Dóra Hanna

4. évfolyam: I. Kárász Péter II. Szabó Ákos III. Pálinkás Gergely

5. évfolyam I. Czipa Benedek II. Bubálik Sára III. Mednyánszky Erzsébet

6. évfolyam I. Sachs Beáta II. Radvánszki Ábel III. Pálinkás Panna

7. évfolyam I. Mednyánszky Pál II. László Luca III. Hegedüs Péter

8. évfolyam I. Rezessy Júlia Sára II. Gábor Ákos III. Hargitai Eszter

“Gyors ész hamar kész “ matematikaverseny iskolai  forduló:

5. évfolyam I.  Mednyánszky Erzsébet  II. Bubálik Sára  III. Szekeres Viktor IV. Filipp Anett

6. évfolyam I. Sachs Beáta II. Pálinkás Panna III. Kazsimérszky Nóra  IV.Radvánszki Ábel

7. évfolyam I. Mednyánszky Pál II. Boriszov Tímea III. Szabó Ádám IV. Vajda Róza

8. évfolyam I. Hargitai Eszter II. Szabó Anna III. Rezessy Júlia Sára IV. Gábor Ákos

Valamennyi diákunknak gratulálunk az elért eredményéhez, tanáraiknak köszönjük a felkészítő munkát!

van még a nyári szünetig!