Ma 2018. május 27., vasárnap, Hella napja van. Holnap Emil és Csanád napja lesz.
 2016 december

Kiválóan teljesítettek tanulóink a Regősök  húrján  elnevezésú országos vers-és prózamondó verseny budapesti döntőjén, ahová tavaly áprilisban jutottak tovább a Vajda János szavalóversenyen elért eredményeik alapján.

Rezessy  Júlia  Sára (8. osztály)  arany oklevelet, Boriszov Tímea ( 7. osztály)  ezüst oklevelet, Tomai Kamilla ( volt diákunk )ezüst oklevelet szerzett előadásával.

(felkészítő tanáraik: Bottyánné Márkus Olga, Vasi Krisztina, Rezessyné Zsoldos Erika)

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulójának  eredménye

5 évfolyam I.Vida Bori II.Nagy Lilla III. Pogány Zselyke Júlia és Jáky Júlia

6.  évfolyam I.Szili Mónika II.Pálinkás Panna és  Tóth Zsuzsanna III. Sachs Beáta

7. évfolyam I.Keresztesi Dominika II.Vajda Róza III. Konrádi Cintia

8. évfolyam I.Szabó Anna II.Rezessy Júlia Sára III. Hargitai Eszter

A  Szép Magyar Beszéd versenyének  iskolai fordulója:

5.évfolyam I.Pákozdi Zétény II. Kovács Anna Bíborka III. Barcza Vince

6.évfolyam I. Kazsimérszky Nóra II. Pálinkás Panna III. Rácz Réka III. Boross Kinga

7-8. évfolyam
I. Rezessy Júlia Sára és  Vajda Róza
II. Herlinger Kata  és Szabó Anna
III. Berki Nóra és  Kálfári Dóra

Diákjainknak és felkészítő tanáraiknak gratulálunk!

van még a nyári szünetig!